Przedszkole ARTISTIC powstało z miłości do dzieci i pasji do sztuki i tańca. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam otworzyć się na nowe horyzonty i stworzyć miejsce, gdzie Mali Artyści będą mogli rozwijać się na wielu płaszczyznach artystycznych. Każde dziecko jest niepowtarzalną indywidualnością, w której drzemią nieskończone pokłady talentu i kreatywności.

Przedszkole ARTISTIC to idealne miejsce na rozpoczęcie artystycznej przygody. Bogaty autorski program edukacyjny oparty na różnych dziedzinach sztuki pozwoli na harmonijny rozwój intelektualny, emocjonalny, poznawczy i społeczny dzieci. Realizowany przez nas autorski program edukacji artystycznej jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego MEN i spójnie uzupełnia jego treść.

Zwracamy uwagę na potrzebę przygotowania dzieci do życia w środowisku wielokulturowym, w których otwartość i komunikatywność odgrywają dużą rolę. Placówka zapewnia dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim oraz językiem francuskim.

Studio Artistic przekształca się w niepubliczne przedszkole artystyczne Artistic

Po 12 latach przyszła pora na nowe wyzwania i realizację kolejnego artystyczno-edukacyjnego projektu. Jesteśmy nie tylko tancerzami, ale również pedagogami z pasją i chcemy dać szansę najmłodszym na pełną edukację artystyczną, dlatego Studio Tańca Artistic w Garnizonie kultury zmieniło się w ARTISTIC – NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE.

Dziękujemy za każdą wspólnie przetańczoną minutę, za każdą choreografię, za każde wzruszenie, za wspaniałe koncerty w Starym Maneżu, za lekcje pokazowe na naszych salach i za zaufanie jakim nas obdarzaliście przez te wszystkie lata!”