WARSZTATY ARTYSTYCZNI ODKRYWCY

Cykliczne warsztaty, na których nasze przedszkolaki poznają świat sztuki i teatru poprzez spotkania z artystami, wyjścia do teatru i odwiedzanie placówek kultury. Poznamy też różne ciekawe zawody, odwiedzą nas wspaniałe osoby, które wprowadzą nas do świata swojej pasji.

Będziemy podróżować w różne zakątki świata. Poznawać języki, kuchnię i kulturę danego regionu i świetnie się bawić! Odkryjemy świat zwierząt, poznając ich zwyczaje, charakter i zachowanie, co pozwoli ukształtować wrażliwość i miłość do zwierząt. Będziemy regularnie odwiedzać ZOO oraz schronisko.

Wszyscy wiemy jak ważna jest EKOLOGIA. W naszym przedszkolu już najmłodsi są świadomi jak ważne jest dbanie o planetę. Nawiązujemy żywy i aktywny kontakt z przyrodą, poznajemy jej piękno, szanujemy, obserwujemy i dbamy o otaczające nas środowisko. Wprowadzamy zdrowe nawyki, rozwijamy poczucie troski i odpowiedzialności o naszą planetę. Gdy w wieku przedszkolnym poznamy i zrozumiemy umiłowanie przyrody, to będzie nam ono towarzyszyć w ciągu całego życia.

Zapisy do przedszkola

Formularz zapisu